„Kartu mes padarysime Lietuvą sveikesnę“ – toks televizijos projekto „Klauskite daktaro“ devizas. Kaip kasdien išlikti sveikam, kaip nesusirgti, kaip susirgus mokėti gydytis – tai unikalus Lietuvoje šou, apie viską pasakojantis paprastai ir suprantamai.

Laidos vedėjui docentui Alvydui Unikauskui svarbiausia – ne pasakoti apie ligas, o visą dėmesį sutelkti į ligų prevenciją bei sveiką gyvenimo būdą.

Sveikata – tai kiekvieno žmogaus vidinės kultūros ir vertybių atspindys. Sveikata – dovana, kurią reikia saugoti ir puoselėti. Visi atsakymai, kaip tą daryti, profesionaliai ir patikimai duodami “Klauskite daktaro” laidoje.
Kaip atpažinti pavojingus sveikatai simptomus, kaip ugdyti sveiką gyvenimo būdą, ką duoda naujausi medicinos pasiekimai ir pasaulinio lygio tyrimai – visa tai aiškiai ir suprantamai pateikiama laidoje.

“Klauskite daktaro” – vienintelė Lietuvoje laida, kurioje nebuvo ir niekada nebus vaistų reklamos. Informacijos patikimumą užtikrina medicinos profesionalas gydytojas A. Unikauskas.

Laidos „Klauskite daktaro“ žiūrovas gauna visko: rimtos informacijos, humoro, patarimų, įkvepiančių pavydžių. Kartu mes padarysime Lietuvą sveikesnę!

Laidos partneris – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas.

play-sharp-fill

PANAŠŪS PROJEKTAI

Įrašykite norima raktažodį ir spauskite ENTER