“Gero vakaro šou” – tai unikalus ir nepakartojamas pokalbių šou. Puikus humoro, staigmenų, kitokių ir įdomių pasikalbėjimų kokteilis ilgam užtikrina gerą žiūrovų bei dalyvių nuotaiką.
“Gero vakaro šou” kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skamba gyva muzika, su humoru apžvelgiamos šalies aktualijos.

Labai svarbų vaidmenį šiame šou atlieka mažieji herojai – talentingi Lietuvos vaikai. Jų lūpomis kalba tiesa: vaikai svarsto, kas yra svarbu, mąsto, kokie reiškiniai šalyje dabar turi reikšmės, vertina žmonių santykius. Ši šou dalis nepalieka abejingų. Tai – drąsių ir ryškių mažųjų talentų laikas.

Laidos vedėjai – Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis – garantuoja, kad „Gero vakaro šou“ pokalbiai niekada nebūna nuobodūs, o svečiai sulaukia labai netikėtų klausimų.
Negana to, šou žiūrovai turi galimybę praplėsti muzikinį akiratį: čia gyvai skamba kokybiškos muzikos kūriniai, atliekami talentingiausių šalies muzikantų.

Laida skirta kiekvienam žmogui: vedėjai linksminasi kartu su dalyviais ir žiūrovais. Tai – kitokia pokalbių laida: be viešo spjaudymosi, be isterijų ir piktumų.
Apie tai, kas svarbu, galima kalbėti su humoru ir be pykčio. “Gero vakaro šou” – vieta, kurioje kiekvienas gali išmokti pasijuokti iš savęs, ir iš kitų. O gero ir intelektualaus humoro mūsų šalyje tikrai nebus per daug.

play-sharp-fill

PANAŠŪS PROJEKTAI

Įrašykite norima raktažodį ir spauskite ENTER