Televizijos projektas „Kadagys” – tai unikalus „Just.TV“ kompanijos kūrinys. Įspūdingas, grandiozinis ir nepakartojamas „Kadagys“ – tai šalies įvykis, kurio tikslas – suburti tautą ir prisiminti tradicijas.

„Kadagys“ skirtas populiarinti tradicinius liaudies šokius. Bet tai daroma šiuolaikiškai, moderniai, skambant dabartinei muzikai, bet išlaikant etnografines tradicijas.

Šiame šou dalyvauja Lietuvos ir užsienio liaudies šokių ansambliai. Konkursas įpareigoja ansamblius kuo geriau pasirodyti ir tobulėti. Ansamblių vadovai – žinomos šou pasaulio žvaigždės – savo idėjomis padeda parodyti įprastus šokius naujoje šviesoje. Patys šokėjai, choreografai ir kompozitoriai priima iššūkį pademonstruoti tai, ką jie gali sukurti geriausio.

Moderni choreografija, kurioje perpintos liaudies šokio tradicijos, šiuolaikinės liaudies muzikos aranžuotės, įspūdingas apšvietimas sukuria nepakartojamą reginį, kuris atima žadą kiekvienam žiūrovui. Šis šou pasiekia pačią lietuvio širdį ir priverčia susimąstyti apie tai, kas išliko svarbiausia – šimtmečiais išbandymus patyrusi Lietuva išlaikė didžiausias vertybes šokyje, dainoje ir tradicijose. Tai – jokių karų ir tragedijų nesunaikinama tautos sielos dalis.

Šis televizijos projektas tapo nacionalinės kultūros įvykiu Lietuvoje.

play-sharp-fill

PANAŠŪS PROJEKTAI

Įrašykite norima raktažodį ir spauskite ENTER