Jeigu tu nematei „TV Pagalbos“ – tu nematei nieko. Tu nežinai, kaip gyvena Lietuva, tu nežinai, iš ko gyvena Lietuva ir tu nežinai svarbiausio – kas ta Lietuva?

Daugybės žiūrovų simpatijų ir dėmesio sulaukianti „TV Pagalba“ – tai ne tik televizijos projektas. Tai – realią pagalbą suteikianti profesionalų komanda, kuri pasiryžusi dieną naktį padėti kiekvienam skriaudžiamam vaikui, kiekvienai kenčiančiai moteriai ar nebereikalingam senukui.

Šis projektas – tai socialinės dokumentikos laida, kuriai svarbus kiekvienas Lietuvos žmogus. Ne kiekvienas išdrįsta paprašyti pagalbos, tačiau beveik kiekvienam jos reikia. Vienam žmogui gyvybiškai svarbus buitinis daiktas, o kitam – tereikia gero ir vertingo patarimo, priimant svarbius gyvenime sprendimus.

TV „gelbėtojai“ – žmonės, kuriems šis darbas nėra vien darbas, tai – gyvenimo būdas, tai – pasirinkimas ne stebėtis ir piktintis viskuo aplinkui, o daryti gerus darbus čia ir dabar.

Neretai „TV Pagalba“ tampa paskutiniu šiaudu „skęstančiajam“, paskutine paguoda skriaudžiamam ir vieninteliu šansu rasti teisybę ten, kur visos durys jau buvo užtrenktos.

Kas, jeigu ne aš, padėsiu tam, kuriam labiausiai reikia pagalbos? Šitą klausimą kiekvienas „gelbėtojas“ sau užduoda kasdien.

„TV Pagalba“ – tai ne vien laida, tai – socialinis reiškinys, kuris daro Lietuvą kitokią.

play-sharp-fill

PANAŠŪS PROJEKTAI

Įrašykite norima raktažodį ir spauskite ENTER